Menu
Powitanie
Dlaczego ja?
Wideofilmowanie
Montaż
Fotografia
Cennik
KontaktPrzydatne linki
WIZAŻYSTKA

Talik TV

Baza firm ślubnych

Krakow online

Weselisko

Małopolskie Firmy Weselne

Europejskie firmy branży ślubnej

Ślub i Wesele - katalog firm WaszŚlub.pl

Twoje Wesele - Twój Ślub - Twoje FIRMY - DLA WAS

Planujemy Wesele

AlhenaG

ElvissWebDesign - Twoje strony internetu

Powitanie

Od wielu lat staramy się zostawiać po naszych pracach ślady, którymi są niezapomniane zdjęcia i niecodzienne sceny filmowe. Jesteśmy mocno zaangażowani w swoją pracę. Potrafimy doskonale odnaleźć się w Waszej ceremonii ślubnej, czego rezultatem są prace filmowe, ale również przyjaźnie zawarte z Klientami, czyli coś, co dla nas jest najcenniejsze. To bardzo miło jak po latach powracają Rodziny Par Młodych z postanowieniem zatrudnienia nas do obsługi Waszej ceremonii. Bardzo miło jest również fotografować po kilku latach Waszych milusińskich, którzy szczęśliwie pojawiają się w Waszym życiu.
Dlatego pragniemy w dalszym ciągu cały czas Wam towarzyszyć w życiu z obustronną korzyścią. Najcenniejsi jesteście dla nas Wy, wiele razy dla samej satysfakcji tworzymy razem z Wami to, co często pozostaje bez śladu - historię Waszego życia malowaną światłem i cieniem.....


 
UWAGA!!!
Zapraszam do oglądania filmów do mojego kanału na Youtube


PRZEJDŹ NA YOUTUBE


FILMOWANIE Z POWIETRZA
Profesjonalna platforma do filmowania z powietrza i zdjęć lotniczych. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiazań i wysokiej klasy elektroniki sterującej, platforma charakteryzuje się bardzo stabilnym lotem i wysokim bezpieczeństwem, co bezpośrednio wpływa na jakość wykonywanych zdjęć i filmów. Jakość filmu w 4K, zdjęcia wykonywane w formacie RAW.


INFORMACJA O PLIKACH COOKIES
Strona korzysta z plików cookies do logowania w serwisie, statystyk i personalizowania reklam oraz widżetów social media.


Przegrywanie kaset VHS na dvd
Oferuję przegrywanie w wysokiej jakości starych kaset VHS na płyty dvd. Istnieje także możliwość przegrywania kaset VIDEO-8 , Hi-8, DIGITAL-8, SVHS, VHS-C, MiniDV. Koszt przegrania to 20 zł za płytę dvd. Na płycie max do 2 godzin nagrania.


Realizacja teledysku dla zespołu Chilitoy
Wraz z zaprzyjaźnioną firmą Talik-TV uczestniczyłem w realizacji teledysku dla zespołu Chilitoy z Chrzanowa. Klip się ukazał w Teleexpresie. A oto efekt końcowy:
Jeśłi jeszcze nie rozpoznaliście to solistka zespołu została filnalistką programu X-Faktor :-)Noworoczna promocja !!
Jeśli spodoba wam się wasz film weselny to możecie zamówić dowolną ilość kopii tego filmu w cenie jedyne 15 zł za komplet :)


Express
Nowość na rynku filmowym. Za dodatkową opłatą w wysokości 30% ceny zlecenia otrzymacie film już na trzeci dzień po weselu. Oczywiście w pełnej jakości i treści ustalonej z Wami wcześniej :)


Oferta dla spóźnialskich
Istnieje możliwość montażu Waszych wesel nieszablonowo, nakręconych przez innych operatorów. Kilka par z tego skorzystało i co mnie cieszy - było zadowolonych :)


Design by AlhenaG    Copyright © 2003-2017 - AVision 2010    528,384 Unikalnych wizyt    Wygenerowano w sekund: 0.10